• Tajlandia bez biura podróży

  • Niektórzy zadają sobie takie właśnie pytanie. Wiele osób obawia się czy poradzą sobie w tak obcym dla nich kraju. Według nas, jeśli tylko znacie język angielski w minimalnym chociaż stopniu to sobie poradzicie.

    Wszystko jak zwykle ma swoje plusy i minusy. Z biurem podróży nie martwicie się niemal o nic a wszystko zostanie przygotowane i podane na tacy. Z drugiej strony jesteście ograniczeni programem oraz terminami. Gdy jedziecie sami to zarówno termin, długość pobytu, zakwaterowanie i wszystko inne wybieracie sami. Samemu można również zwiedzić kraj o wiele taniej niż z biurem podróży oraz odwiedzić miejsca o których byście nawet nie usłyszeli wybierając wyjazd zorganizowany.

    Tutaj w Tajlandii na każdym kroku ludzie chętnie Wam pomogą. Czy to znaleźć miejsce, którego szukacie czy wsiąść do odpowiedniego busa lub wysiąść na odpowiednim przystanku. Oczywiście im lepsza znajomość języka angielskiego tym łatwiej będzie Wam się porozumieć.

    Tak naprawdę możecie również cały wyjazd zaplanować z góry, czyli po zakupie biletów zacząć robić rezerwacje hoteli i ułożyć plan pobytu według własnych zachcianek.

    Jeśli macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w zaplanowaniu samodzielnej podróży do Tajlandii to piszcie do nas. Nie pozostawimy nikogo bez odpowiedzi.