• FAQ

  • W jakim języku prowadzone są wycieczki po Bangkoku?

   Nasi przewodnicy mówią po angielsku, niemiecku i norwesku. Anglojęzyczny przewodnik jest zawsze. Jeśli masz przyjaciół, którzy chcieliby dołączyć a mówią w innym języku, prawdopodobnie będziemy w stanie zapewnić im przewodnika.

  • Czy możemy zamówić prywatną wycieczkę i sami opracować program?

   Tak, jest to możliwe. Prywante wycieczki w Bangkoku i okolicach mogą być zorganizowane według indywidualnych życzeń. Planowanie musi odbyć się z wyprzedzeniem. Prosimy o kontakt e-mailowy w tej sprawie.

  • Czy prywatne wycieczki kosztują więcej?

   Niekoniecznie. Zależy od liczby uczestników, a także od programu który chcielibyście zrealizować.

  • Czego mogę się spodziewać po wysłaniu e-maila z rezerwacją?

   Zweryfikujemy Twoje zapytanie i prześlemy Ci szybką odpowiedź z instrukcjami co dalej lub dodatkowymi pytaniami. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 24h skontaktuj się z nami ponownie - w mało prawdopodobnej sytuacji mogłoby się zdarzyć, że Twój e-mail do nas nie dotrze albo zostanie przeniesiony do folderu "spam" omyłkowo przez serwer pocztowy. Weź pod uwagę fakt, że w Tajlandii jest 5 godzin później niż w Polsce :) a my nie pracujemy w nocy. Po potwierdzeniu rezerwacji prześlemy Ci szczegóły odbioru i odpowiemy na Twoje wszelkie dodatkowe pytania.

  • Co zrobić, jeśli chcę skasować moją rezerwację?

   Jeśli chcesz skasować lub zmienić swoją potwierdzoną rezerwację wycieczki napisz do nas e-mail.

  • Co zawierają Wasze ceny? Czy są jakieś “ukryte" opłaty?

   Nasze ceny zawierają zawsze wszystkie opłaty wstępu do obiektów (jeśli są), opiekę przewodnika, transfery z/do hoteli do zwiedzanych miejsc, posiłek i napoje i wszystkie obowiązkowe podatki i opłaty. Nie ma żadnych opłat dodatkowych koniecznych do uiszczenia, aby wycieczka mogła się odbyć. W cenie nie ma Waszych osobistych wydatków.