• Bangkok 1 dzień

 • Kontrasty Bangkoku

  Zaskakująca kontrastami metropolia oddziałuje magnetycznie na zwiedzających. Nie przypadkowo nazywana jest Miastem Aniołów czy Wenecją Wschodu. Bangkok był inspiracją dla kontrowersyjnych utworów: piosenki One Night in Bangkok, filmów Kac Vegas, Anna i Król, Suriyothai, oraz wielu innych. Poczuj magiczny klimat Bangkoku na wycieczce z nami.

  cena wycieczki: 3 600 THB / 3 000 THB (do 10 lat)

  w cenie: atrakcje opisane w programie, wszystkie bilety wstępu, lunch oraz woda i coca cola, opieka licencjonowanego przewodnika

  terminy wycieczki: w każdy czwartek, w inne dni tygodnia oferejumy wycieczki prywatne po Bangkoku

  Zaczynamy wcześnie rano, chcemy zobaczyć chociaż część atrakcji bez tłumu turystów, w czasie gdy jest jeszcze w miarę chłodno (według Światowej Organizacji Meteorologicznej Bangkok uważany jest za jedno z najgorętszych miast świata). Godziny zwiedzania obiektów dobraliśmy pod kątem interesującego oświetlenia dla fotografów. Damy Państwu poczuć klimat Bangkoku podczas podróży tramwajem wodnym i spaceru wąskimi uliczkami Chinatown. Opowiemy dużo o historii tego miasta. Odwiedzimy kolejno: Świątynie Złotego Buddy, Wat Arun, Pałac Królewski, Świątynie Szmaragdowego Buddy, doskonały lunch, Wat Pho, wzgórze Golden Mount, Dom Jima Thompsona. Nie zabraknie przejażdżki tuk-tukami.
  Namawiamy na nocleg w Bangkoku oraz kontynuację naszej wycieczki, która w kolejne dni stanowi logiczne dopełnienie nieprzeciętnie ciekawej opowieści o niezwykle ciekawym kraju jakim jest Syjam. Późnym popołudniem i wieczorem dla osób decydujących się kontynuować nasza wycieczkę oferujemy nocną przejażdżkę po Bangkoku w promocyjnej cenie. Oferujemy możliwość posmakowania pysznego, egzotycznego jedzenia, spróbowania tajskiego masażu i zobaczenia miejsc które zwykle turyści oglądają tylko w dzień. Możecie też spędzić ten czas realizując to na co będziecie mieli ochotę. Zwykle kilka osób decyduje się na zakupy, inni wolą zobaczyć tajski boks albo życie nocne
 • Dlaczego z nami?  Mieszkamy w Tajlandii dostatecznie długo, aby odpowiedzieć na większość pytań o kraj i jego kulturę. Znamy dobrze historię i obyczaje Tajlandii. Oferujemy intensywny, super atrakcyjny program. Unikamy tłumów, krawców, sklepów z perłami i widowisk z tresowanymi zwierzętami. Jesteśmy z Wami przez cały czas wycieczki, zwykle również wieczorem.

  ​Do wszystkich świątyń obowiązuje odpowiedni ubiór – tzn. odzież zakrywająca kobiece uda, ramiona i z małym dekoltem, lub chusta. Najbardziej restrykcyjnymi miejscem pod względem manier jest Grand Palace. Ubranie musi być luźne, zakrywać kolana, rękawy do łokci dotyczy to także mężczyzn. Nie mogą to być chusty zakrywające ubiór. Możliwe jest wypożyczenie stroju za kaucją.