• Nocleg w Bangkoku

 • Na nocleg wybieramy miejsca, które oprócz dobrego standardu mają też lokalny urok i wystrój. Naszymi ulubieńcami są hotele typu butikowego, które trudno czasem zakwalifikować na podstawie gwiazdek. Naszym zdaniem o wiele przyjemniej jest spać w maleńkim, pięknie urządzonym hoteliku, w którym nie ma basenu niż w molochu przypominającym lata 80. PRL, dumnie prezentującego 4* na folderach, z zatłoczonym basenem i korytarzami pełnymi hałaśliwych Rosjan i Chińczyków. Pierwszorzędnym kryterium wyboru miejsca na nocleg podczas wycieczki krajoznawczej jest lokalizacja - w okolicy musi się coś dziać, musi być pomysł na spędzenie wieczoru, gdyż nie po to jeździmy na wycieczki, żeby siedzieć na leżaku przy basenie. Sąsiedztwo dobrego jedzenia, masażu, sklepu to ważne czynniki wyboru miejsca.

 • Piękny, mały, butikowy hotelik w samym sercu chińskiej dzielnicy Bangkoku. Pokoje z orientalnym wystrojem, czyste łazienki, minibar, sejf, wifi. Przed hotelem jest sklep spożywczy i mała kawiarenka. Ulica, która budzi się o zmroku, tętni życiem do późnych godzin oferując potrawy od najdziwniejszych, przygotowywanych wprost na ulicy do ekskluzywnych, w eleganckich restauracjach. Kramy z owocami, najlepsze sklepy ze złotem w kraju i targowisko - to wszystko znajdziecie tuż przy hotelu.

  Ceny: 2000THB - 6000THB(family room)

  REZERWUJ SHANGHAI MANSION TUTAJ

 • Romantyczny, butikowy hotel położony blisko znanego Khao San Road i większosci zabytków Bangkoku. Dla miłośników luksusu jaccuzi w pokojach, basen na dachu, restauracja i bar. W okolicy niezliczone kawiarnie, bary i kluby, restauracje, gabinety masażu, biura podróży, księgarnie, stragany, sklepy z tatuażami i wiele, wiele więcej. Pokoje wyposażone są w wannę z hydromasażem, telewizor i minibar. Każdy z nich dysponuje także balkonem oraz łazienką z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków

  Cena: 2000THB - 4000THB

  REZERWUJ CHILLAX RESORT TUTAJ