• Nocleg w Bangkoku

  • Pierwszorzędnym kryterium wyboru miejsca na nocleg podczas zwiedzania Bangkoku jest lokalizacja - w okolicy musi się coś dziać, musi być pomysł na spędzenie wieczoru, gdyż nie po to przyjeżdżmy na wycieczkę do stolicy Tajlandii, żeby siedzieć na leżaku przy basenie. Sąsiedztwo dobrego jedzenia, masażu, sklepu to ważne czynniki wyboru miejsca. Na nocleg wybieramy miejsca, które oprócz dobrego standardu mają też lokalny urok i wystrój. Naszym zdaniem o wiele przyjemniej jest spać w maleńkim, pięknie urządzonym, butikowym hoteliku niż w molochu z zatłoczonym basenem i korytarzami pełnymi hałaśliwych turystów.

  • Piękny, mały, butikowy hotelik w samym sercu chińskiej dzielnicy Bangkoku. Pokoje z orientalnym wystrojem, czyste łazienki, minibar, sejf, wifi. Przed hotelem jest sklep spożywczy i mała kawiarenka. Ulica, która budzi się o zmroku, tętni życiem do późnych godzin oferując potrawy od najdziwniejszych, przygotowywanych wprost na ulicy do ekskluzywnych, w eleganckich restauracjach. Kramy z owocami, najlepsze sklepy ze złotem w kraju i targowisko - to wszystko znajdziecie tuż przy hotelu.

    Rezerwuj

  • Romantyczny, butikowy hotel położony blisko znanego Khao San Road i większości zabytków Bangkoku. Dla miłośników luksusu jaccuzi w pokojach, basen na dachu, restauracja i bar. W okolicy niezliczone kawiarnie, bary i kluby, restauracje, gabinety masażu, biura podróży, księgarnie, stragany, sklepy z tatuażami i wiele, wiele więcej. Pokoje wyposażone są w wannę z hydromasażem, telewizor i minibar. Każdy z nich dysponuje także balkonem oraz łazienką z prysznicem i zestawem kosmetyków.

    Rezerwuj

    • Nocleg w Bangkoku